طراحی داخلی

طراحی اتاق های کوچک

داشتن یک اتاق خواب کوچک ممکن است یک مشکل به نظر برسد زیرا فضای کافی برای هر آنچه که ما می خواهیم در آن استفاده کنیم، وجود ندارد. در این مطلب، نمونه ای از دکوراسیون اتاق خواب کوچک را نشان می دهیم که به شما این اجازه را می دهد تا اتاق های فوق العاده و شگفت انگیزی از را طراحی کنیم.

تخت خواب

تخت خواب، فضای زیادی را در یک اتاق اشغال می کند ولی نمی توان آن را از اتاق خواب حذف کرد. در زیر تخت خواب ها می توان فضایی را به کمد و کشو اختصاص داد و بسیاری از وسایل اتاق را در آن جای داد. می توان با استفاده از یک روکش تخت آنها را پنهان کرد.

داشتن یک کمد با تعداد زیادی کشو و قفسه به شما کمک می کند تا کفش ها ، لباس ها و باقی وسایلتان را در آن جای دهید و یک فضای کوچک ولی سازماندهی شده و مفید بسازید. همچنین می توانید از استندهای ایستاده، برای داشتن فضاهای بیشتر استفاده کنید.

گیره های لباس دیواری در اتاق های کوچک بسیار مفید و قابل استفاده است. شما میتوانید در عین حال که از فضاهای خود استفاده های دیگر می کنید، با نصب گیره ها بر دیوار، لباس های خود را به آن آویزان کنید.

کمد دیواری

در طراحی های مدرن امروزی کمد دیواری و تقسیم بندی آن بسیار پر اهمیت است . از این حیث معمولاً آقایان ترجیح می دهند به جای اینکه برای پیدا کردن شلوار مورد علاقه شان که قصد پوشیدن آن را در یک روز کاری یا یک مهمانی ویژه دارند، بتوانند راحت انتخاب کنند بدون اینکه لازم باشد از میان رگال شلوغ کت ها یا لباس ها آن را پیدا کنند نکته مهم تر این است که اتوی آن نیز مرتب باقی بماند . بهترین ایده اختصاص دادن فضایی داخل کمد دیواری به شلوارها و کفش هاست تا بتوانیم علاوه بر یک انتخاب ، به راحتی آنها را با هم ست کنیم .

شما میتوانید درباره سقف کاذب مشبک از اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *