سقف کاذب شبکه - كاربرد سقف کاذب شبکه - اجرای سقف کاذب شبکه

سقف کاذب شبکه

سقف شبکه پوشش کاذبی بوده که البته با نام سقف کاذب مشبک نیز شناخته می شود. زمان نصب و اجرای سقف شبکه از قطعات و اتصالات فلزی یپش ساخته با اندازه های یکسان استفاده شده و بصورت شبکه ای به یکدیگر متصل می شوند که دلیل نام گذاری این سبک نیز همین است . این شبکه ساخته شده توسط آویز هایی از جنس تسمه فولادی و یا سیم فولادی به زیر پوشش اصلی متصل می شوند. ابعاد این سازه ها ۶۰ در ۶۰ می باشد، به صورتیکه مانع انعکاس سر و صدای ساختمان و درنتیجه باعث کاهش آلودگی صوتی می شوند. سقف کاذب شبکه از سازه های سپری ساخته شده و این سازه و تایل های T شکل بوده و توسط آویز به پوشش اصلی اتصال پیدا می کند. می توان در فضای داخلی سقف کاذب شبکه از عایق استفاده کرد .

جهت خرید و اجرای بهترین سقف کاذب کناف، می توانید با گروه کناف لنا طرح لوتوس مجری انواع پروژه های ساختمانی و بازسازی تماس حاصل کرده و جزئیات پروژه خود را برای کارشناسان این مجموعه توضیح داده یا درخواست مشاوره و بازدید نمایید. جهت تماس اینجا کلیک کنید

کاربرد سقف کاذب شبکه

سقف کاذب شبکه یکی از پر مصرف ترین سقف های کاذب می باشد که بیشتر در مکان های اداری یا صنعتی استفاده می شود. در فضای خالی پشت سقف کاذب می توان از لایه عایق استفاده کرد که موج کاهش چشمگیر صدا می شود . به علت ویژگی های بیشمار این نوع سقف کاذب، استفاده از آن در محیط های مختلف مانند : اداری، آموزشی، تجاری و … روز به روز بیشتر می شود.

مزایای سقف کاذب شبکه

نصب سریع و آسان : سقف شبکه ای نصب ساده و راحتی دارد، به این دلیل که در این پوشش شبکه نیازی به درزگیری و رنگ آمیزی و …. نبوده و در کمترین زمان می توان آن را نصب کرد.
تعمیر و نگهداری بسیار آسان :  تعمیر و نگهداری بسیار آسانی داشته و نیازی به بازسازی ندارد، همچنین جهت تعمیر می توان تایل ها را جایگزین کرد.
بدون رنگ آمیزی : اگر در نصب پوشش شبکه ای از تایل های پیش رنگ استفاده کنید دیگر نیازی به رنگ کردن ندارید و نصب و اجرای ساده تری را در پیش خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *