سقف کاذب مجازی یکی از محبوب ترین سقف های تصویری است و به دلیل اینکه به صورت تایل های مشبک تولید میشود ، میتوان آن را در ابعاد و اشکال مختلف سفارش داد و تولید کرد. این محصول همانند دیگر محصولات مزایا و معایبی دارد که دانستن این مواد به شما کمک میکند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

بدلیل اینکه آسمان مجازی به صورت تایل اجرا میشود ، دسترسی به تاسیسات زیر سقف کاذب بسیار راحت تر میباشد.امکان اجرای این متریال از ابعاد ۱۰*۱۰ تا ۱۲۰*۱۸۰ وجود دارد که باید حتما هنگام انتخاب ابعاد به ضخامت آن نیز توجه داشته باشید.به هر میزان ابعاد بزرگتر باشد ضخامت تایل باید بیشتر شود تا در طول زمان دچار خمیدگی نشود (شکم ندهد) .

از سایت دکوراسیون داخلی لنالند دیدن کنید

سقف کاذب آسمان مجازی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

سقف کاذب آسمان مجازی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

از مزایا و معایب سقف مجازی میتوان به این موارد اشاره کرد:

امکان عبور نور را از خود دارند. امکان چاپ انواع طرح ها را بر روی آن و میتوان از آن در مناطق مرطوب استفاده کرد و به صورت تایل های ۶۰*۶۰ و تکه تکه بر روی سطح مورد نظر نصب میشود. اگر محیط مورد نظر شما از قبل پروفیل های مربوط به تایل سقف کاذب را داشته باشد، کافی است تا این متریال دکوراتیو طرح آسمان را بر روی پروفیل ها جایگذاری نمایید. البته اگر سقف شما دارای باکس کناف نیز باشد میتوان این تایل های طرح آسمان را بر روی قرار کرد.

این محصول از نظر تولید و کیفیت به دو دسته چاپی و استیکری تقسیم میشود. آسمان مجازی استیکری از نظر کیفیت و همچنین قیمت از نوع چاپی پایینتر میباشد . در نوع استیکری طرح مد نظر شما بر روی کاغذ مخصوص چاپ و بصورت برچسب بر روی طلق چسبانده میشود؛ اما نوع چاپی این محصول به صورت مستقیم بر روی طلق چاپ و اجرا میشود. کیفیت چاپ تصویر و همچنین میزان عبور نور چاپی بسیار بالاتر از نوع استیکری بوده و به همین طبع از نظر قیمت نیز بالاتر میباشد.

همچنین نوع برش نیز بستگی به شرایط محیط و یا سلیقه ی شخصی شما دارد . به نحوی که میتوانید به صورت مربع ، مستطیل ، دایره و هر شکل هندسی که مد نظر شما باشد اجرا نمایید . البته این موضوع را فراموش نفرمایید که ابعاد هر ورق پلکسی ۱۲۰ در ۲۸۰ میباشد و شما میبایست بر طبق این ابعاد ، طرح خود را اجرا نمایید در غیر اینصورت پیشنهاد ما به شما سقف کشسان است.