سامانه آموزشی کی پلاس

سامانه آموزشی کی پلاس

در این مطلب قصد داریم به سامانه آموزشی کی پلاس بپردازیم.

اجرای کناف نیاز مند مهارت زیادی است و درصورت هرگونه کم و کاستی ، امکان هرگونه اتفاقی همچون خرابی کار یا ترک خوردن بافت وجود دارد . برای همین آموزش در زمینه کناف یکی از راه های افزایش مهارت افراد است . در واقع شرکت کناف همان Kplus است که در اردیبهشت ۱۳۹۸ نام خود را به برند Kplus تغییر داد و با همان کیفیت قبلی به عنوان یک برند موفق راه خود را ادامه می دهد، Kplus بسیار محبوب است و به دلیل کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی کی پلاست در دو مورد مهم یعنی زمان و هزینه به مشتریان کمک کرده است تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مقرون به صرفه بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. کی پلاس از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در بازار توسط نصابان و طراحان کاملا شناخته شده و تایید شده است.
کی پلاس به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان، علاوه بر تولید پنل های گچی باکیفیت، اجرای مستقیم را در سراسر ایران، با انتخاب دقیق بهترین سازندگان و ارائه شرکت های ویژه برای اجرای کی پلاست، بر عهده دارد. و پس از اتمام اجرای ناظران ویژه کی پلاس که مسئولیت کار کارگران را بر عهده دارند، تمامی این کنترل ها را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیزمان انجام می دهد.
شرکت لنا طرح لوتوس مجری کی پلاس و دارای نمایندگی کی پلاس است که آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی می باشد.

مزایای استفاده از کناف کی پلاس

 • استحکام بالا در برابر زلزله
 • سرعت بالای اجرای
 • اجرای آسان و به صرفه
 • سبک بودن
 • عایق صوت و گرما
 • کاهش نخاله‌های ساختمانی
 • دسترسی راحت به تاسیسات پشت سازه
 • تنوع در رنگ و طرح
 • افزایش دقت در اجرا
 • مقاوم در برابر حریق
 • حذف جوشکاری
 • قابلیت بازسازی آسان

مراکز آموزشی کی پلاس

با توجه به اهمیتی که امر آموزش در اجرای با کیفیت سیستم های ساخت و ساز خشک دارد ، شرکت کی پلاس تصمیم به تاسیس مراکز آموزشی مجهز در شهر های مختلف کشور نموده است تا از این طریق بتواند مطالب و نکات فنی جدید و روش های صحیح اجرای پروژه را به صورت دوره های کوتاه مدت به گروه ها و افراد مختلف ارائه کند.

به دلیل اهمیت بالا اجرای با کیفیت سیستم های ساخت و ساز

شما می توانید با با ورود به سامانه آموزشی کی پلاس تقویم فصلی دوره های مراکز آموزش را بررسی کنید و بدون هرگونه مراجعه حضوری ، در کلاس ها ثبت نام و شهریه آن را پرداخت کنید. همچنین می توانید تمامی مراحل گذراندن دوره تا زمان اخذ گواهینامه را در این سامانه مشاهده کنید.

سامانه آموزش کی‌پلاس، به فراگیران این قابلیت را می‌دهد تا به سادگی بتوانند تقویم فصلی دوره‌های مراکز آموزش را مشاهده و بدون مراجعه حضوری؛ اقدام به ثبت نام و پرداخت شهریه نمایند. همچنین فراگیران به راحتی می‌توانند تمامی فرایند دوره‌هایی که در مراکز آموزش کی پلاس گذرانده‌اند (تا اخذ گواهینامه) را به صورت ساده و سیستمی مشاهده نمایند.

بدیهی است که گروه های مختلف بعد از گذراندن این دوره ها میتوانند به صورت صحیح و با توجه به استاندارد ها از محصولات شرکت کی پلاس استفاده کنند و به بهترین شکل ممکن با توجه به دانشی که در این دوره ها یاد گرفته اند ، پروژه ها را به اتمام برسانند.

فراگیران میتوانند از بعد از اتمام دوره ها ، آن ها را ارزیابی کنند و نظرات و پیشنهادات خود را به شرکت کی پلاس ارائه دهند. همچنین آن ها میتوانند با استفاده از کاتالوگ های موجود در کتابخانه را دانلود کرده و از آن ها استفاده کنند. کاتالوگ ها شامل دیوارهای جداکننده ، سقف ها و دیوارهای کاذب، پوشش های محافظ تیر و ستون و … میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *