دکوکناف | ترند 2021 برای دکوراسیون منزل

ترند ۲۰۲۱ برای دکوراسیون منزل

به این post امتیاز دهید

۹ ماه از سال ۲۰۲۱ می گذرد و اکنون میتوان دید که سبک های طراحی دکوراسیون داخلی منزل به چه سمتی حرکت کرده اند. در این مقاله سعی کرده ایم محبوب ترین ترند سال ۲۰۲۱ برای دکوراسیون منزل را که در محل کار خود به عنوان کناف کار دیده ایم، برای شما جمع آوری کنیم.

در ترند ۲۰۲۱ برای دکوراسیون منزل تمرکز زیادی بر روی راحتی چه در دکوراسیون و چه در رنگ آمیزی وجود دارد و به همین دلیل، تمایل به سبک دکوراسیون قدیمی و طراحی پایدار و همچنین ارتباط با طبیعت روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

یک خانه راحت

در حال حاضر افراد نسبت به گذشته مدت زمان زیادی را در خانه نه تنها برای استراحت بلکه برای کار کردن می گذرانند و پیش بینی می شود که این روند در آینده نیز ادامه یابد. به همین دلیل اکنون راحتی به عنوان مهمترین ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی شناخته می شود.

مبلمان

مبل هایی که طراحی زیبایی دارند ممکن است خانه شما را بهتر جلوه دهند اما نکته ای که در این باره وجود دارد این است که آنها احتمالا برای استراحت و گذراندن وقت در بعد از ظهر و تماشای سریال مورد علاقه شما به اندازه کافی راحت نباشند. در نتیجه پیشنهاد می شود که اگر مدت زیادی در خانه می گذرانید، تمرکز خود را بیشتر بر روی راحتی نسبت به یک طراحی تمام عیار بگذارید.

رنگ های دلنیشین

راحتی فقط شامل مبلمان و وسایل ساده و راحت نمی شود بلکه رنگ ها نیز تاثیر زیادی بر راحتی یک خانه دارند. احاطه شدن در خانه توسط رنگ هایی مانند آبی آسمانی، صورتی کمرنگ و زرد خردلی که حس راحتی را به شما القا می کند، باعث می شود که شما بخواهید وقت بیشتری را در خانه بگذرانید و از راحتی و زیبایی خانه خود لذت ببرید.

استفاده از طبیعت

همه ما در سال های گذشته ارتباط قوی تری را با طبیعت نسبت به گذشته احساس میکنیم و در تلاش هستیم که زمین را برای لذت بردن نسل آینده از آن نجات دهیم. پرورش گل ها و گیاهان در بالکن، حیاط یا لبه پنجره ها، استفاده بیشتر از رنگ سبز در دکوراسیون داخلی خانه حس بهتری را به افراد القا می کند.

آشپزخانه

امروزه دیگر برای زیبایی آشپزخانه نیازی به کابینت های در بسته نیست. بهتر است با استفاده از قفسه های دیوار، ظروف آشپز خانه خود را از قابلمه ها و ماهیتابه ها گرفته تا ظروف دست ساز و شیشه های رنگی به نمایش بگذارید.

 

دیوار ها

اگر راحتی و گرمای بیشتری می خواهید، دیوار های ساده دیگر به کار شما نمی آید. می توان با استفاده از دیوار های پلاستری و دیوارهایی با طراحی های خاص، احساس راحتی بیشتری را به خانه خود افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *