مراحل اجرایی دکوراسیون داخلی گروه دکوطرح

۱- طراحی و اندازه گیری دقیق

مجموعه دکوطرح در زمینه بازسازی  و دکوراسیون  داخلی  فضا های  مسکونی ، اداری و تجاری توانسته است نقش بسزایی در این حوزه داشته باشد ، با توجه به اینکه در هر قسمت از اجرا ، از کادری مجرب و دوره دیده برخوردار است ، لازم بذکر است نکته ای که  شرکت  دکو  طرح  را برجسته تر میکند  ، تیم طراحی و کارشناسان با تجربه  این مجموعه است بصورتیکه بعد از اندازه گیری  دقیق محیط های مورد نظر با توجه به نیاز مشتری پیشنهادات و  طرح های اولیه ارایه  داده میشود .

۲- انتخاب متریال

در مرحله بعد نوبت انتخاب متریال میباشد که بسیار نکته مهمی است . که مجموعه دکو طرح با تعاملی که با نماینده ها و عاملین مصالح دست اول دارد پیشنهادات مورد نیاز را به کارفرمای محترم ارائه می دهد در نهایت انتخاب نهایی با مشتریان  محترم مجموعه میباشد .

۳- اجرای طرح

در مورد اجرای طرح دو فاکتور بسیار مهم است ، ۱- زمان تحویل ۲- اجرای دقیق طرح انتخابی مشتری

در مورد زمان تحویل برنامه ریزی دقیق توسط مدیریت مجموعه انجام میشود و مرحله به مرحله طبق زمان بندی پروژه را پیش خواهیم برد .

مرحله  بعدی اجرای دقیق طرح انتخابی مشتری میباشد که در نهایت رضایت مشتری جلب میشود برای این منظور با توجه به اجرای پروژه  های مختلفی که  در سطح شهر تهران و حومه  داشته ایم برنامه به این صورت می باشد که  بغیر از اکیپ اجرایی یک کارشناس اجرایی  بعنوان مدیر همان پروژه کلیه موارد را چک میکند تا هم در زمان تحویل تاخیری پیش نیاید و هم پروژه مطابق طرح به اجرا درآید .